Pub Up Mavi Sahne’nin son durağı Van oldu

Anadolu Efes’in sanatı yeme-içme ve eğlence mekanlarına taşıdığı projesi “Pub Up Mavi Sahne”, oyuncu Berkay Ateş’in sunumu ve sürpriz konuklarıyla seyirciyle buluşmaya devam ediyor. 

Bugüne kadar Türkiye’nin pek çok kentinde izleyicilere özgün bir sanat deneyimi sunan Pub-Up Mavi Sahne 15 Mayıs Çarşamba akşamı Van’da seyirciyle buluştu. Big Yellow Taxi Van’da gerçekleşen etkinlikte, Berkay Ateş’e Deniz Sipahi eşlik etti.

37 yıldır hayatı sanatla zenginleştiren Anadolu Efes, sanatın sürdürülebilirliği ve erişilebilirliği için çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda şirket, 2018 yılında sahne bulmakta zorlanan alternatif tiyatro topluluklarını desteklemek ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere tüm sanatseverlerin kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamak amacıyla Mavi Sahne platformunu kurdu. Bugüne kadar hem tiyatro salonlarında hem açık havada hem de dijital ortamlarda sanatseverleri tiyatro ile buluşturan Mavi Sahne, 2022’de başlayan ‘Pub Up Mavi Sahne’ projesiyle şiir ve akustik müziği bir araya getirerek izleyicilere özgün bir sanat deneyimi sunmaya devam ediyor.

Pub Up Mavi Sahne, oyuncu Berkay Ateş ve ünlü konukları eşliğinde bugüne kadar İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Ankara, Adana, Kars, Denizli, Muğla ve Sinop gibi Türkiye’nin pek çok kentinde yeme-içme ve eğlence mekanlarında izleyicilerle buluştu. 15 Mayıs Çarşamba akşamı Big Yellow Taxi Van’da gerçekleşen etkinlikte, Berkay Ateş’e şarkılarıyla Deniz Sipahi eşlik etti. Sanatçılar, okudukları şiirler ve bu şiirler üzerine gerçekleştirdikleri söyleşinin yanı sıra akustik gitar performansıyla izleyicilerin beğenisini topladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir